Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /www/v/o/u8649/public_html/includes/un_extensions.php on line 1016
VODOINSTALATER BRATISLAVA CENA - Krtkovanie kuchynského drezu
VODOINSTALATER BRATISLAVA CENA

Krtkovanie kuchynského drezu
Publikované: Sunday, 20.08. 2006 - 10:16:28
Vec: Ostatné


VODOINŠTALATÉR, INŠTALATÉR - 0905825342, Ponúkam čistenie - krtkovanie, prepchávanie wc, umývadlo, vaňa - upchatý odpad odtok? Opravíme,vymeníme ak treba ihneď.


Ponúkame aj montáž drviča kuchynských odpadkovv kuchyni.

Odborne namontujem. Vodoinštalatér Miroslav Roth: 0905825342

Kuchynský drvič odpadu drezový. Obrázok :   

Výhody pre Vás:

- ekologická likvidácia organického odpadu
- redukcia nákladov na odvoz a skládku smetí
- príjemnejšia príprava jedla
- jednoduchšie upratovanie po varení a jedle
- do koša už len odhadzujete obaly,ktoré neplesnivejú,nehnijú ,nepáchnu a nepriťahujú hmyz rozdrvený odpad je možné znova využiť ako poľnohospodárske hnojivo

Prednosti drviča odpadu

Tento model drviča odpadu, je vhodný do každej bežnej domácnosti nepresahujúcej 5 členov rodiny. Vyznačuje sa jednoduchou inštaláciou, malými rozmermi, nízkou váhou, vysokou rýchlosťou spracovania odpadkov, svojou dlhou životnosťou a to vďaka celonerezovému prevedeniu všetkých drviacich komponentov včítane drviacej komory.
Možno ho inštalovať do drezu s otvorom 60 nebo 90 mm, má prívod pre napojenie umývačku riadu, vyberateľný lapač nečistôt a je vybavený tepelnou poistkou.

Pre jednoduchšie a praktickejšie ovládanie drviča, doporučujeme ho ovládať pomocou pneumatického spínača – pochromovaný.
Drvič je veľmi dobre odhlučený a doba jeho drvenia aj tých najtvrdších materiálov nepresahuje 10 sekúnd.

Drvič odpadu obsahuje špeciálny motor s permanentným magnetom, ktorý vďaka svojím vysokým otáčkam zaručuje jemnejšie a rýchlejšie drvenie. Drviče odpadkov majú ihneď po spustení plný drviací výkon (nie je potrebné čakať až drvič dosiahne maximálne otáčky vhodné pre drvenie) Drviče odpadkov majú vyberateľný lapač nečistôt, čo je veľmi dôležité pri páde cudzieho telesa do drviacej komory ( napr. lyžičky či zátky od piva, nie je potrebné drvič demontovať, aby sme mohli vytiahnuť cudzí predmet).

Drviče odpadkov sú prispôsobené pre pripojenie umývačky riadu či automatickej pračky. Drviče odpadkov možno bez akejkoľvek úpravy inštalovať do drezu s výstupným otvorom 90 či 60mm. Drviče odpadkov sa vyznačujú svojím celonerezovým prevedením.http://www.tatrachema.com/vyrobky_praskove.php - TATRACHEMA - vyberte si na tejto stránke neaký váš vhodný čistiaci prostiedok do domácnosti. Doporučujeme SIFO - prostiedok na čistenie sifónov.Tento článok si môžete prečítať na webe VODOINSTALATER BRATISLAVA CENA
http://www.vodoinstalateri.sk

Tento článok nájdete na adrese:
http://www.vodoinstalateri.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=3